TRANSFER ARAYIN
HAREKET NOKTASI
VARIS NOKTASI
GIDIS TARIHI
ARAÇ
YOLCU BILGILERI
YETISKIN
ÇOCUK
BEBEK
E-posta listemize katilin, güncel fiyatlari ve firsatlari kaçirmayin.
ÜYE GIRISI


 Iptal ve Iade Sartlari

IPTAL, IADE VE GARANTILER
Web Sayfasi üzerinden online yaptiginiz rezervasyonlar garantilidir. Online rezervasyonunuz sirketimizin kendi ürettigi ve kullandigi özel bir teknoloji olan Web Arayüzleri sayesinde direkt olarak sirketimizin web rezervasyon sisteminin içine yazilir. Online gerçek zamanli rezervasyonlar garantili oldugundan ödemeler rezervasyon sirasinda alinir.

KREDI KARTI ILE ÖDEME (Visa, MasterCard, American Express, Discover Card)
Su an Web Sayfasi üzerinden yaptirdiginiz rezervasyonlarda ödemeyi kredi kartiniz ile yapabiliyorsunuz. Bu seçenekte, rezervasyonunuzun son asamasinda kredi karti numaranizi, ve kartin arkasindaki numaranin son 3 rakamini girmeniz istenir. Ayni forma kartinizin üzerindeki ad ve soyadini, kartta yazili oldugu sekilde giriniz. Vermis oldugunuz kredi karti numarasi SSL (Security Socket Layer) üzerinde çalisan ve alaninda tüm dünyanin kabul ettigi bir güvenlik sistemi olan GlobalSign garantisiyle güvenlik altindadir. Yabanci seyahat portallarinda dahi 40 bit olan güvenlik ölçüsü, sirketimiz tarafindan 128 bit olarak çok daha güçlü bir sistemde çalistirilir.

Önemli Not:
1. VISA ve MASTERCARD kurallari çerçevesinde Bankalararasi Kart Merkezinin (BKM) aldigi karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret islemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV (güvenlik kodu) numarasi alinmasi zorunlu hale getirilmistir. Bu yöntem hem sizi hem de bankalari olusabilecek risklerden korumak amacini tasimaktadir. CVV Güvenlik kodu, kredi kartinin arka yüzündeki imza panelinde yer alan, kart numarasinin en sag tarafindaki üç haneli numaradir. Kartin fiziki olarak bulunmadigi ortamlarda islem yapiliyorsa güvenlik kodu kullanilmalidir. Bu sebeple, rezervasyonlariniz sirasinda sizden kredi karti numaranizla birlikte üç haneli CVV numaraniz da istenecektir. Güvenlik kodu numarasi uygulamasi ile, ulusal ve uluslararasi kart kabul kurallarinin gereksinimlerini tam olarak karsilayarak, riskinizi minimize ediyor ve sizlere daha güvenli bir alisveris ortami sunuyoruz.
2.Degerli misafirimiz, Online rezervasyon sistemimizden yapmis oldugunuz alisveris sirasinda o anki internet baglantiniza ve internet tarayicinizin durumuna göre çok ufak bir ihtimal de olsa ödenecek tutar bölümünde farkli rakamlar çikma olasiligi vardir. Bu tip durumlarda toplamda olmasi gereken rakam ile ödenecek tutar arasinda fark eksik ise tarafinizdan gerçek tutarin tamami talep edilir, fazla ise tarafiniza aynen iade edilir. Çok küçük ihtimal de olsa bu tip aksakliklar bizlerin elinde olmadigindan dolayi anlayisinizi rica ederiz.

REZERVASYON IPTAL KOSULLARI
Web Sayfasi üzerinden yaptirdiginiz rezervasyonlarda, transfer tarihine 15 gün kala yapilan iptallerde ücretin tamami, 7 gün kala yapilan iptallerde ücretin %50 si, 3 gün önce yapilan iptallerde ücretin %25 i iade edilir. Daha sonra yapilan iptallerde ücret iadesi yapilmaz.

SSL
SSL