TRANSFER ARAYIN
HAREKET NOKTASI
VARIS NOKTASI
GIDIS TARIHI
ARAÇ
YOLCU BILGILERI
YETISKIN
ÇOCUK
BEBEK
E-posta listemize katilin, güncel fiyatlari ve firsatlari kaçirmayin.
ÜYE GIRISI


 Satis Sözlesmesi

Kredi Karti ile Ödeme (Visa, MasterCard, Discover Card)

Comfort Go internet sayfasinda, ödemeler kredi karti ile yapabilmektedir. Ödeme sirasinda, rezervasyonun son asamasinda kredi karti numarasi ve kartin arkasinda yer alan numaranin son 3 rakami gerekmektedir. Ayni forma kartin üzerindeki ad ve soyadi bilgileri, kart üzerinde yazili oldugu sekilde girilmelidir. Verilen kredi karti numarasi, SSL (Security Socket Layer) üzerinde çalisan ve alaninda tüm dünyanin kabul ettigi bir güvenlik sistemi olan GlobalSign garantisiyle koruma altindadir. Yabanci seyahat portallarinda da 40 bit olan güvenlik ölçüsü, sirketimiz tarafindan 128 bit olarak çok daha güçlü bir sistemde çalistirilir.

Önemli Not:

1. Visa ve Mastercard kurallari çerçevesinde Bankalararasi Kart Merkezi’nin (BKM) aldigi karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret islemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV (güvenlik kodu) numarasi alinmasi zorunlu hale getirilmistir. Bu yöntem hem tüketiciyi hem de bankalari olusabilecek risklerden koruma amacini tasimaktadir. CVV güvenlik kodu, kredi kartinin arka yüzündeki imza panelinde yer alan, kart numarasinin sag tarafindaki üç haneli numaradir. Kartin fiziki olarak bulunmadigi ortamlarda islem yapiliyorsa güvenlik kodu kullanilmalidir. Bu sebeple, rezervasyonlar sirasinda ödemenin yapildigi kredi karti numarasiyla birlikte üç haneli CVV numarasi da istenecektir. Güvenlik kodu numarasi uygulamasi ile ulusal ve uluslararasi kart kabul kurallarinin gereksinimlerini tam olarak karsilayarak olusabilecek tüm riskleri minimize ediyoruz ve daha güvenli bir alisveris ortami sunuyoruz.

2. Degerli misafirimiz, online rezervasyon sistemimizden yapmis oldugunuz alisveris sirasinda internet baglantiniza ve internet tarayicinizin durumuna göre çok küçük bir ihtimal de olsa ödenecek tutar bölümünde farkli rakamlar çikma olasiligi vardir. Bu gibi durumlarda sorun hemen tespit edilerek fazla ödemelerde aradaki fark tarafiniza aynen iade edilir; eksik ödemelerde ise aradaki fark talep edilir. Bu tür sorunlarin sirketimiz tarafindan kaynaklanmadigini belirterek anlayisiniz için tesekkür ederiz.

SSL
SSL