TRANSFER ARAYIN
HAREKET NOKTASI
VARIS NOKTASI
GIDIS TARIHI
ARAÇ
YOLCU BILGILERI
YETISKIN
ÇOCUK
BEBEK
E-posta listemize katilin, güncel fiyatlari ve firsatlari kaçirmayin.
ÜYE GIRISI


 Sikça Sorulan Sorular
Internet sayfamizdan veya çagri merkezimiz 0850 221 0 888’den seyahate çikmadan 24 saat önce rezervasyon yaptirabilirsiniz. Bayram ve yilbasi gibi özel tarihler için 72 saat önceden rezervasyon yaptirmaniz gerekmektedir.

Rezervasyonunuz sonrasinda tarafiniza gönderilen sözlesmeyi imzalayarak info@comfortgo.com.tr adresine ya da
0216 575 33 53’e faks göndermeniz gerekmektedir.
Rezervasyon onayi e-posta olarak size ulastirilacaktir.
Çagri merkezimiz 0850 221 0 888’i arayarak ulasmaniz yeterli olacaktir.
Özel transferlerde araciniz alinis saatinize göre hazir olacaktir. Paylasimli transferlerde araç hareket saatleri seyahat belgelerinizde bulunmaktadir. Rötarli uçuslarda bir sonraki planlanan araç için bölge yetkilileri sizinle iletisime geçecektir.
Özel transferlerde araçlarda unuttugunuz esyaniz, belirteceginiz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilecektir.
Çuval, sandik, teneke kaplar, akici, kokucu, patlayici, radyoaktif ve yanici maddelerin tasinmasi yasaktir. Her yolcu en fazla 50 cm x 70 cm ebadinda, 30 kg agirliginda 1 bagaj hakkina sahiptir. Büyük bagaj konusunda sorun yasamamak için için fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasinda bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabasi, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir.
Sefer iptali durumunda, rezervasyonunuzun geçersiz sayilmamasi için degisiklik ya da iptal gibi durumlari mesai saatleri içinde çagri merkezimiz 0850 221 0 888’e bildirmeniz gerekmektedir. Rötar durumunda, 2 saati geçen rötarli uçuslarda Comfort Go’nun havaalaninda araç bekletme zorunlulugu ortadan kalkmaktadir.
Bagaj ve gümrük islemleri sirasinda, 30 dakikayi geçen gecikmelerde transfer sorumlusuna ya da çagri merkezimiz 0850 221 0 888’e haber vermeniz gerekmektedir.
Rezervasyonunuzu transferin en geç 12 saat öncesine kadar iptal edebilir ya da degisiklik yapabilirsiniz. Mücbir sebepler hariç, transfer kullanmadiginda veya transfere 12 saat kala iptal edilmesi durumunda ücret iadesi yapilamaz.
Araç içerisinde evcil hayvan tasinmasi yasaktir. Sorumlulugun yolcuya ait olmasi sartiyla, özel kafeslerinde bagaj bölümünde tasinabilir.
Evet. Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsaniz sandalyenizin katlanabilir olup olmadigini rezervasyon sirasinda belirtmeniz gerekmektedir.
Talebiniz halinde belirtmis oldugunuz fatura adresinize postalanacaktir.
Paylasimli transferlerimizde çocuk (3-6 yas) yolcularimiz için %50 indirim uygulanmaktadir. 0-2 yas bebek yolcularimiz ücretsizdir (koltuk verilmez).
Evet, Comfort Go araçlari zorunlu kaza ve koltuk sigortasina sahiptir.
A1, D1 ve D2 yetki belgeleri Ulastirma Bakanligi tarafindan ticari amaç ve otomobil ile yolcu tasimaciligi yapacak gerçek ve tüzel kisilere verilir. Bu belgeler olmaksizin turizm tasimaciligi yapilamaz.
SSL
SSL