TRANSFER ARAYIN
HAREKET NOKTASI
VARIS NOKTASI
GIDIS TARIHI
ARAÇ
YOLCU BILGILERI
YETISKIN
ÇOCUK
BEBEK
E-posta listemize katilin, güncel fiyatlari ve firsatlari kaçirmayin.
ÜYE GIRISI


 Hizmetler

Comfort Go transfer hizmetleriyle keyifli bir tatil yapin, is gezilerinizi daha keyifli hale getirin, sehrin stresinden uzaklasin ve yeni yerler kesfedin.

Özel Transfer

Otobüs ya da taksiye ihtiyaciniz olmadan kendi aracinizla seyahat etmek veya bir an önce tatile gitmek istiyorsaniz özel transfer tam size göre. Konforlu ve lüks sedan A class, sedan B-C class, minibüs ve VIP minibüs tip araçlari özel olarak kiralayarak is ve tatil gezilerinizi daha keyifli hale getirin.
Grup Transfer

Büyük bir grup seklinde seyahat yapiyorsaniz, en iyi çözüm otobüs transferidir. 16-45 kisilik gruplar için Türkiye ve dünya çapinda pek çok yere ulasim imkaniyla lüks ve konforlu midibüs veya otobüs tipi araçlari özel olarak kiralayarak is ve tatil gezilerinizi unutulmaz anilara dönüstürün.
Araç Kiralama

Alternatif araç seçenekleri ile  sürücülü araç kiralayarak size özel firsatlardan yararlanin. Sürücülü araç kiralama hizmetiyle trafik; adres ya da park yeri arama gibi problemlerden kurtulun ve sorunsuz bir yolculuk geçirin.
Hafta Sonu Gezileri

Sehrin karmasasindan bir süre uzaklasip yenilenmek ve dinlenmek istiyorsaniz gezi turlarini sakin kaçirmayin. Gezi bölgelerinden birini seçin, sevdiklerinizle keyifli bir hafta sonu geçirin.

Kis gezilerimiz

KARTEPE 
Minibüs S: Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle / en fazla 6 kisi
Istanbul Avrupa Yakasi Hareket Gidis-Dönüs: 500 TL (KDV dahil)
Istanbul Anadolu Yakasi Hareket Gidis-Dönüs: 450 TL (KDV dahil) 

Minibüs M: Mercedes Sprinter / en fazla 13 kisi
Istanbul Avrupa Yakasi Hareket Gidis-Dönüs: 700 TL (KDV dahil) 
Istanbul Anadolu Yakasi Hareket Gidis-Dönüs: 650 TL (KDV dahil)

ÜCRETE DAHIL OLAN HIZMETLER:

• Evinizden gidis-dönüs ulasimi
• Otopark ücretleri
• Otoyol ücretleri
• Milli park ücretleri
• Araç içi ikramlar
Havaalani Transferi

Yolculuk ederken ihtiyaciniz olan havaalani transferi istediginiz gün, istediginiz saat hizmetinizde. Havalimani ulasimlarinizda ComforGO yu tervih edin, lüks araçlar ile ekonomik,güvenli bir ulasim hizmeti satin alabilirsiniz.

Havalimani Transfer Hizmeti, kisiye özeldir. Belirtilen kisiler disinda seyahatinizi baska kisiler ile paylasmazsiniz. Kis Sezonu içi Istanbul Havalimani Transferleri 89 TL den baslayan fiyatlar ile....
SSL
SSL